O nas

Od 24 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty czekoladowe. Jest to okres wspaniałej przygody oraz ciężkiej pracy w ciągłym dążeniu do perfekcji. Jesteśmy firmą rodzinną, wielopokoleniową z silnym zaangażowaniem właścicieli.
 
Historia firmy rodzinnej rozpoczęła się w 1918 kiedy to powstała piekarnia. Najwyższą jakość chleba szybko docenili okoliczni mieszkańcy, a sama piekarnia stała się uznanym dostawcą chleba w całym regionie dowożąc wozami konnymi chleb do okolicznych wsi i miasteczek.
 
W 1995 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu nowej działalności – fabryki czekolady, stopniowo wygaszając dotychczasową produkcję piekarniczą. Produkcja czekolady okazała się naszą wielką pasją i przynosi nam mnóstwo satysfakcji do dnia dzisiejszego. Jesteśmy nowoczesnym zakładem produkcyjnym o zasięgu globalnym spełniającym najwyższe wymagania jakościowe. Zautomatyzowane linie produkcyjne dostarczają najwyższej, powtarzalnej jakości produkty do sieci handlowych na całym świecie.
 
Fabryka działa w oparciu o certyfikaty: IFS, BIO, UTZ oraz autorski program zrównoważonego rozwoju: Meticulously sourced™. W naszej ofercie znajdą Państwo tabliczki, praliny, kremy, półprodukty oraz surowce czekoladowe, które eksportujemy do 25 krajów na 4 kontynentach. Cieszy nas fakt, że klienci szczególnie doceniają nasze czekolady gorzkie o zawartości kakao przekraczającej 70%. Śledzimy kierunki rynkowe zarówno smakowe jak również dotyczące opakowań. Przygotowując nowe produkty inspirujemy się najnowszymi trendami.
 
Surowce kakaowe używane do produkcji pochodzą z plantacji w Afryce oraz Ameryce Południowej. Importujemy je bezpośrednio dzięki czemu mamy pewność że są najwyższej jakości. Cukier i surowce mleczne pochodzą od krajowych dostawców.
 
Pomimo globalnego zasięgu nie zapominamy o naszym rzemieślniczym pochodzeniu. Cechuje nas szacunek do tradycji oraz partnerskie relacje z kontrahentami. Produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, dzięki m in. polityce pozyskiwania surowców i opakowań, zamkniętemu obiegowi uzdatniania wody oraz wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Czekolady smaki świata

Sprawdź

Cukierki nadziewane

Sprawdź

 

Linia czekolad kuwertur 100g

Sprawdź

Czekolada dla aktywnych

Sprawdź


Europejski Fundusz na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa Inwestująca w obszary wiejskie
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Wartość uzyskanego dofinansowania – 300 000,00 PLN

Czytaj więcej >>