O nas

Od 24 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty czekoladowe. Jest to okres wspaniałej przygody oraz ciężkiej pracy w ciągłym dążeniu do perfekcji. Jesteśmy firmą rodzinną, wielopokoleniową z silnym zaangażowaniem właścicieli.
 
Historia firmy rodzinnej rozpoczęła się w 1918 kiedy to powstała piekarnia. Najwyższą jakość chleba szybko docenili okoliczni mieszkańcy, a sama piekarnia stała się uznanym dostawcą chleba w całym regionie dowożąc wozami konnymi chleb do okolicznych wsi i miasteczek.
 
W 1995 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu nowej działalności – fabryki czekolady, stopniowo wygaszając dotychczasową produkcję piekarniczą. Produkcja czekolady okazała się naszą wielką pasją i przynosi nam mnóstwo satysfakcji do dnia dzisiejszego. Jesteśmy nowoczesnym zakładem produkcyjnym o zasięgu globalnym spełniającym najwyższe wymagania jakościowe. Zautomatyzowane linie produkcyjne dostarczają najwyższej, powtarzalnej jakości produkty do sieci handlowych na całym świecie.
 
Fabryka działa w oparciu o certyfikaty: IFS, BIO, UTZ oraz autorski program zrównoważonego rozwoju: Meticulously sourced™. W naszej ofercie znajdą Państwo tabliczki, praliny, kremy, półprodukty oraz surowce czekoladowe, które eksportujemy do 25 krajów na 4 kontynentach. Cieszy nas fakt, że klienci szczególnie doceniają nasze czekolady gorzkie o zawartości kakao przekraczającej 70%. Śledzimy kierunki rynkowe zarówno smakowe jak również dotyczące opakowań. Przygotowując nowe produkty inspirujemy się najnowszymi trendami.
 
Surowce kakaowe używane do produkcji pochodzą z plantacji w Afryce oraz Ameryce Południowej. Importujemy je bezpośrednio dzięki czemu mamy pewność że są najwyższej jakości. Cukier i surowce mleczne pochodzą od krajowych dostawców.
 
Pomimo globalnego zasięgu nie zapominamy o naszym rzemieślniczym pochodzeniu. Cechuje nas szacunek do tradycji oraz partnerskie relacje z kontrahentami. Produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, dzięki m in. polityce pozyskiwania surowców i opakowań, zamkniętemu obiegowi uzdatniania wody oraz wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Czekolady smaki świata

Sprawdź

Cukierki nadziewane

Sprawdź

 

Linia czekolad kuwertur 100g

Sprawdź

Czekolada dla aktywnych

Sprawdź